Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Casa Bantuita

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Casa Bantuita la data de Sam Aug 13, 2011 5:14 am

membri:Maria(11ani)Antony(8ani)Geoge(3luni)Rebeca(mama)Giulio(tata).Aceasta familie sa mutat de curand intr-o casa veche.Primele zile nu au avut probleme.Erau bucurosi de noua lor locuintza.Dar intro seara a auzit bebelusul ca plange.Ea sa dus la el in camera dar bebe dormea bustean.Femeia se intoarce in pat langa sotul ei.Deodata o aude pe Maria tipand in bucataria:AAAA!Femeia fuge in bucatarie si vede pe masa copii ei morti plini de sange.Ea tzipa.Isi striga sotul disperata dar nu raspunde nimeni.Merge in fuga in dormitori si isi gaseste sotul mort plin de sange !Femeia speriata ,trage plapuma de pe el si vede un barbat aplecat care plangea si era suparat!Femeia tipa!Speriata fuge in bucatarie si vruia sa sune la politie,dar barbatul vine dupa ea si nu apuca sa sune la politie.Barbatul o saruta si o strnge in brate .Nu vruia sai faca rau.Femeia disperata se sbatea in bratele lui dar nu reusea sa scape.Sbatanduse reuseste sa vada chipul barbatului:avea un chp de o frumusete rara:ochi albastri ca apa unui rau si parul negru ca abanosul.Femeia isi da seama ca barbatul seamana cu primul ei iubit,cu prima ei dragoste care murise de 8 ani,si ea isi aduce aminte ultimele lui cuvinte:-Iubito,daca te vei marita iti voi omora familia...Sa nu ma tradezi.Te voi iubi chiar daca voi mur-r-i-i!Atunci isi da seama ca barbatul era primul ei iubit si ca el se razbuna pe sotul ei si pe copii lor.Femeia reusi sa scape si fuge la vecina ei care era sora barbatului fantoma sii ii povesteste tot.Barbatul vine dupa ea si isi omoara sora care ii impiedica sa se aproprie de Rebecca.Ii taiase corpun in bucatele micisi ii aruuncase sangele pe peretzi.Dimineata cumnatul barbatului ajunse acasa de la lucru sisi vazuse sotia nepotzi si cumnatul bucatzele.peretzi erau plini de sange.Totul era ca un mister.Rebeca na fost gasita niciodata de aunci !FINISH!

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Casa Bantuita la data de Dum Aug 14, 2011 7:27 am

dia94

Moderator
Moderator
chiar e adevarat?

3 Re: Casa Bantuita la data de Dum Aug 14, 2011 9:52 pm

Nu stiu kred ca da

4 Re: Casa Bantuita la data de Lun Aug 15, 2011 2:08 am

dia94